Tvorba webových stránek a e-shopů

1. Tvorba webových stránek na míru

Vytvoříme vám na míru jedinečný, efektivní a moderní web, přesně podle vašich požadavků s důrazem především na jeho funkčnost, design a přehlednost. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a dokážeme splnit i vaše nejnáročnější požadavky.

2. Tvorba internetových obchodů - e-shopů:

Profesionální a moderní e-shop pro vás vytvoříme s celou řadou funkcí, které oceníte vy i vaši zákazníci. Samozřejmostí je přehledné uživatelské prostředí, dokonalý design a fantastická rychlost. Nákupy ve vašem internetovém obchodě budou jednoduché a zákazníci se k vám budou rádi vracet.

3. Hosting a webmail

Při tvorbě webu se postaráme i o jeho spolehlivé umístění – hosting. Nebudete tak potřebovat vlastní server, ani ho sami hledat. Vše za vás vyřídíme my. Také vám zajistíme webmail, profesionální firemní emailové adresy pro jednoduchou komunikaci pod vaší značkou.

4. Správa webu

O váš web se postaráme od A do Z. A jeho zřízením naše práce nekončí. Budeme ho nadále pravidelně spravovat s ohledem na současné trendy, věnovat mu náležitou péči a udržovat ho v co nejlepší možné kondici. Bezpečnost webu a jeho bezproblémový chod je naší prioritou.